Technik mrazícího skladu (náborový příspěvek 50.000 Kč)

Kladno

Nabídka:

Požadavky: náplň práce

zajišťování plynulého chodu svěřené technologie po elektro stránce - automatický mrazící sklad, aktivní řešení vzniklých situací při provozu technologií (občas též ve ztížených podmínkách – práce ve výškách, v mrazu - cca 30 minut na místě výkonu práce - vybavení přítomné) - vše ve spolupráci v tandemu se strojírenským kolegou

preventivní prohlídky včetně údržby zařízení - např. lehká údržba dopravníku - výměna řetězů, ložisek, válců

operativní řešení problémů včetně nutných zásahů v SAPu

komunikace s externími dodavateli (náhradní díly, servis)

obsluha podpůrných systémů (kotelny, SHZ, EPS, LOX, vzduchotechnika, protipožární systém)

pravidelné kontroly a nutná údržba budovy a objektu mrazícího skladu

práce v nepřetržitém provozu na 12h směny (denní a noční) v režimu krátký/ dlouhý týden, stabilní rozvrh směn

držení technického dispečinku na PC (práce s interním SW) v kanceláři

co vám nabídneme

náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč (20.000 po 3 měsících a 30.000 po 6 měsících)

potřebné technické vybavení k výkonu práce

perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo s jistotou výplaty v termínu

po šestiměsíčním zapracování smlouvu na dobu neurčitou

zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, stravenkový paušál, vlastní kantýna s dotovanou stravou, denně slané či sladké pečivo domů zdarma, příspěvek na penzijní spoření, sleva na výrobky, jazykové vzdělávání, hlídané parkoviště pro auta i kola, MHD zajíždí až do firmy (městské linky 16, 18, 30), teambuildingové akce

areál s 1000 zaměstnanci

co od vás očekáváme

zkušenosti s opravami nebo nastavením strojů a zařízení minimálně 1 rok

znalost mechaniky, hydrauliky, orientace v technických výkresech

uživatelskou znalost práce na PC – MS Office

dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Elektrotechnické vzdělání

Elektrotechnická vyhláška

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Lokalita: Kladno
Pracovní pozice: Technik mrazícího skladu (náborový příspěvek 50.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik mrazícího skladu (náborový příspěvek 50.000 Kč) ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě Randstad HR Solutions s.r.o. ještě dnes.