Supervisor výroby, potravinářství

Kladno

Náplň práce

  • organizace výroby a vedení většího týmu zaměstnanců (7 přímých podřízených - 100 zaměstnanců na směně)
  • kontrola produktivity a efektivity práce podřízených
  • zodpovědnost za dodržování firemních standardů, procesů a procedur výroby
  • kontrola dodržování hygienických pravidel, HACCP, BOZP a PO
  • vedení administrativy s tím spojené
  • pravidelné účasti na operativních poradách vedení
  • zajištění personálního obsazení směn
  • práce na směny - nepřetržitý provoz - 12h/směna - krátký/dlouhý týden
Váš profil
  • praxe na obdobné vedoucí pozici podmínkou, ideálně v automatizovaném provozu
  • SŠ vzdělání
  • ochota pracovat na směny
  • schopnost vést a motivovat své podřízené
  • uživatelská znalost práce na PC - MS Office
Naše nabídka
  • hrubá mzda dle praxe a zkušeností 45 000 - 55 000Kč + příplatky + bonusy
  • stravenkový paušál
  • 25 dnů dovolené
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, pečivo)
  • denně sladké i slané pečivo domů zdarma
  • zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
  • příspěvek na penzijní spoření
  • jazykové vzdělávání
  • po 6 měsících pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • odměna za doporučení nového kolegy
  • finanční bonus na prázdniny a na Vánoce podle obchodních výsledků firmy

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mně prosím Váš životopis. Ráda sdělím více informací na uvedených kontaktech.

Těším se na Vaší reakci.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Kladno
Odvětví práce: Výroba a průmysl
Pracovní pozice: Supervisor výroby, potravinářství
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Supervisor výroby, potravinářství ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.