Strojvedoucí vlaků osobní dopravy pro území ČR-SRN V ZÁCVIKU...ZAJISTÍME KURZ NJ V ZÁCVIKU

Liberec

Jsme soukromý železniční dopravce s mateřskou společností v Německu působící na českém trhu již od roku 2010. V rámci produktové značky Trilex zajišťuje dceřiná společnost Die Länderbahn GmbH provoz na linkách T7, RE a v létě také sezónní provoz na lince Liberec – Máchovo jezero. Ryze česká společnost Die Länderbahn CZ s.r.o. obsluhuje linky U12, U14 a turistickou linku T7 z Chomutova do Vejprt s přeshraniční přepravou do německého Cranzahlu.

V roce 2021 uzavřela Die Länderbahn CZ s.r.o. s Libereckým krajem dopravní smlouvu na provoz železniční linky L4 z Rumburku do Mladé Boleslavi město přes Českou Lípu. V prosinci roku 2022 se provoz rozšířil také na linku L2 z Liberce do Děčína.

Naše společnost nyní hledá posily pro provoz v Hrádku nad Nisou.

Náplň práce:

  • Prvních 9 měsíců se budeš školit a učit se vše nezbytné k budoucímu povolání strojvedoucího
  • Po úspěšném získání licence, všeobecné odborné způsobilosti a zvláštní odborné způsobilosti začneš získávat své vlastní zkušenosti s obsluhou a řízením vlakových souprav
  • Poneseš odpovědnost za vedení vlaků osobní dopravy

Požadavky:

  • Ukončené vzdělání strojního, elektrotechnického nebo dopravního zaměření s maturitní zkouškou nebo výučním listem
  • Technické znalosti a ochota dalšího vzdělávání
  • Znalost NJ minimálně na mírně pokročilé úrovni podmínkou - v době zácviku zajistíme na naše náklady jazykový kurz pro upevnění znalostí pro složení zkoušky
  • Zdravotní způsobilost dle Vyhlášky č. 101/95 Sb. MD podle § 1 písm. b
  • Možnost nepřetržitého pracovního režimu dle nástupních míst
  • Čistý trestní rejstřík
  • OA výhodou
  • Spolehlivost, flexibilita a mobilita

Nabízíme:

  • Nástupní místo – Hrádek nad Nisou, Varnsdorf
  • Zaměstnání u stabilní společnosti v přátelském kolektivu
  • Motivující pracovní ohodnocení a firemní benefity
  • Stravné a příspěvek na ošatné
  • Příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity
  • Služební telefon a zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky
  • Pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • Flexibilní plánování pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Spolupráce možná na HPP
  • Nástup IHNED

Zaujala Vás tato nabídka ?

Pro více informací kontaktujte paní Lenku Petrákovou na tel.č.

Obor

  • Doprava, logistika a zásobování
  • Služby

Profese

Strojvedoucí

Místo pracoviště

Oldřichovská 696, Hrádek nad Nisou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti (Všechny jazyky)

Němčina - Mírně pokročilá

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované jazyky

  • Němčina
    (aktivní)

    A2, možnost jazykového kurzu

Benefity

  • Příspěvek na volný čas
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: Die Länderbahn CZ s.r.o.
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: Strojvedoucí vlaků osobní dopravy pro území ČR-SRN V ZÁCVIKU...ZAJISTÍME KURZ NJ V ZÁCVIKU
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojvedoucí vlaků osobní dopravy pro území ČR-SRN V ZÁCVIKU...ZAJISTÍME KURZ NJ V ZÁCVIKU ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě Die Länderbahn CZ s.r.o. ještě dnes.