STROJNÍK PRACOVNÍHO STROJE – BAGRISTA

Česká Třebová

Náplň práce:

  • provádění zemních výkopových prací s úpravou terénu mechanismem;
  • nakládka a vykládka štěrkopísku, úprava skládky;
  • ve spolupráci s dispečerem střediska zabezpečuje opravy, opravy v dílnách a generální opravy;
  • provádí údržbu přidělené techniky, dokumentuje prováděnou činnost;

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti s možností profesního růstu;
  • 200 hodin dovolené (5 týdnů);
  • zajištění ubytování v místě stavby;
  • možnost založení IN karty – proplacení poměrné částky.

Finanční ohodnocení:

  • hodinová mzda (podle rozsahu praxe);
  • příplatky (za práci přesčas, za práci ve svátek, za práci v noci, za práci o So a Ne);
  • stravné dle zákona;
  • roční prémie.

Finanční odměny nad rámec mzdy:

  • odměna za doporučení kolegy (až do výšky 20 000 Kč).

Příspěvky:

  • příspěvek na penzijní a životní připojištění;
  • příspěvek na rekreaci dětí;
  • příspěvek na MultiSport kartu;
  • příspěvek dárcům krve.

Požadujeme:

  • výuční list;
  • průkaz strojníka – rypadla lopatová pásová a lopatová kolová;
  • řidičský průkaz sk. C s profesním průkazem;
  • trestní bezúhonnost;
  • dobrý zdravotní stav pro práci v kolejišti;
  • místo výkonu práce: stavby EŽ Praha a.s. – celé území ČR.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední

Benefity

  • Ubytování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Mimo okres bydliště
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: Elektrizace železnic Praha a.s.
Lokalita: Česká Třebová
Pracovní pozice: STROJNÍK PRACOVNÍHO STROJE – BAGRISTA
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Česká Třebová - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici STROJNÍK PRACOVNÍHO STROJE – BAGRISTA ve městě Česká Třebová? Pošlete svůj životopis firmě Elektrizace železnic Praha a.s. ještě dnes.