Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavbyvedoucího.

Příbram

Místo výkonu práce:Střední Čechy – PříbramPozice:Stavbyvedoucí
Benefity
Mobilní telefon, Notebook, Tablet
Kontakt
Ondřej Pína – jednatel
Telefon: + 654
Náplň práce:
Nejsme žádný nadnárodní moloch, kde se lidé neustále mění. Nejsme sešněrování směrnicemi, které často brání dělat věci jednoduše.Jsme mladá společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá.Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu – rodiny GEFIRA.Odpovědnost za vedení a výsledek svěřené zakázky
Organizace a řízení stavby podle projektové, rozpočtové dokumentace a harmonogramu stavby
Provádění měsíčních fakturací
Samostatná koordinace subdodavatelů a podřízených
Úzká spolupráce s jednatelem společnosti – reporty, porady
Odpovědnost za vedení agendy stavby (BOZP, PO, dalších přepisů)
Provádí mzdové hodnocení podřízených pracovníků
Kontrola práce podřízených pracovníků
Potřebné doklady
Řidičský průkaz „B
Měsíční mzda:30.000 – 50.000 Kč
Pracovněprávní vztah: HPP
Požadujeme:SŠ stavebního směru – praxe 5 let v oboru
VŠ stavebního směru – praxe 3 roky v oboru
Autorizace v oboru pozemní stavitelství
Orientace ve stavebních předpisech, stavebním zákonu, stavebních normách
Schopnost vedení většího kolektivu pracovníků
Vysoké pracovní nasazení – orientace na výsledek
Loajalitu, důkladnost
Znalost práce s PC (Excel, Word, MS Project, Outlook)
Samostatnost, flexibilitu a časovou pružnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Gefira stavby s.r.o.
Lokalita: Příbram
Pracovní pozice: Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavbyvedoucího.
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Příbram - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavbyvedoucího. ve městě Příbram? Pošlete svůj životopis firmě Gefira stavby s.r.o. ještě dnes.