Stavbyvedoucí, pozemní stavby - průmyslová výstavba

Plzeňský, Karlovarský, Liberecký a Ústecký kraj, Plzeň

Náplň práce

  • Kompletní řízení pozemních staveb (obchodní centra, průmyslové haly, bytové domy) menšího i většího rozsahu
  • Odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů, koordinace a kontrola práce pracovníků stavby (vlastní i subdodavatelé)
  • Vedení stavebního deníku
  • Komunikace s ostatními úseky společnosti, řízení, organizace a kontrola práce, odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO
  • Odpovědnost za včasné a kvalitní předání díla
  • Region - Plzeňský, Karlovarský, Liberecký, Ústecký kraj
Váš profil
  • Praxe na pozici stavbyvedoucího podmínkou
  • Vzdělání ve stavebním oboru nejlépe v pozemním stavitelství či průmyslových stavbách
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Dobrá orientace v projektové dokumentaci
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Schopnost vedení vlastních zaměstnanců i spolupráce se subdodavatelskými firmami
  • Autorizace v oblasti pozemních staveb velkou výhodou roky
Naše nabídka
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • fixní mzda (40000 - 45000 Kč) + cestovní náhrady, po ZD měsíční prémie, 1x roční bonus
  • Firemní vůz i telefon i pro soukromé účely
  • Firemní akce (lyže, turnaje)
  • 3 dny sick day

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Plzeň
Odvětví práce: Stavebnictví
Pracovní pozice: Stavbyvedoucí, pozemní stavby - průmyslová výstavba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 12. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavbyvedoucí, pozemní stavby - průmyslová výstavba ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.