Stavbyvedoucí (M/Ž) - zajímavý plat, roční bonusy, příspěvek na připojištění, slevy pro zaměstnance, stravenky!

Plzeň

Nabídka:

Požadavky: Do naší dynamické stavební společnosti s mezinárodní působností přijmeme nové stavbyvedoucí pro pozemní, mostní a železniční stavební projekty!  Připojte se k nám a využijte široké nabídky atraktivních benefitů a možností profesního růstu, které naše společnost poskytuje.

Co Vám můžeme nabídnout?

   •  Zajímavé finanční ohodnocení

   •  Roční bonusy

   •  25 dnů dovolené

   •  Příspěvek na penzijní připojištění

   •  Stravenkový paušál

   •  Výuka německého jazyka na pracovišti

   •  Možnost odborného školení a vzdělávání

   •  Teambuildingy a další firemní akce

   •  Jistota u stabilní společnosti se zahraniční účastí

   •  Možnost zajistit dočasné ubytování v místě stavby

   •  Slevy na nákup stavebního materiálu a nového vozidla

   •  Stravné při přenocování v rámci stavebních projektů

Jaká bude Vaše náplň práce?

   •  Vedení stavebních prací a podpora vedoucího projektu

   •  Koordinace prací zhotovitelů

   •  Kontrola dodržování BOZP, kvality provedených prací a harmonogramů

   •  Kontrola zjišťovacích protokolů a fakturace zhotovitelů

   •  Práce v týmu na stavbě v rámci celé ČR (dle projektů)

Co od Vás požadujeme?

   •  Minimálně SOU vzdělání stavebního směru

   •  Praxe na obdobné pozici

   •  Řidičský průkaz sk. B

Pokud ve Vás naše pracovní nabídka probudila zájem, zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit na Vaši odpověď a na navázání spolupráce, která přinese na svět unikátní stavební projekty!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Stavbyvedoucí (M/Ž) - zajímavý plat, roční bonusy, příspěvek na připojištění, slevy pro zaměstnance, stravenky!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavbyvedoucí (M/Ž) - zajímavý plat, roční bonusy, příspěvek na připojištění, slevy pro zaměstnance, stravenky! ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.