Statik/Statička betonových konstrukcí (PBK Chrudim a.s.)

Praha 4

PBK Chrudim a.s.

  • Firma PBK Chrudim a.s. úzce spolupracuje s prefa výrobnami a podílí se na realizaci zajímavých staveb po celé České republice se zaměřením na skladové a výrobní objekty, administrativní objekty, obchodní centra, multifunkční centra, stadiony, bytovou výstavbu a mnoho dalších.

Místo pracoviště:

  • Praha 4 – ul. Durychova nebo České Budějovice

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • VŠ – obor stavební se zaměřením na statiku

Aktuální projekty:

  • Aréna Brno (multifunkční sportovní a kulturní hala)
  • Halové objekty: La Lorraine – Kladno, Skladové haly Ostrov nad Ohří, Eurowax, …
  • Administrativní centra: Kampus České spořitelny Praha

Hlavní náplň práce:

  • Zpracování projektové dokumentace zaměřené na prefabrikaci – dimenzování, výkresy skladeb, výrobní výkresy prvků

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání se zaměřením statiku – praxe není podmínkou
  • Znalost práce na PC (MS Word, Excel, AutoCad případně Allplan)
  • Základní znalost výpočetních softwarů – Scia Engineer výhodou – možnost zaškolení
  • Schopnost a snahu dále se vzdělávat
  • Odpovědnost, preciznost

Nabízíme:

  • Práci v přátelském kolektivu
  • Stabilní zázemí zavedené kanceláře
  • Profesní růst, zaučení problematiky od zkušenějších kolegů
  • Dobré platové ohodnocení, pravidelný nárůst mzdy v závislosti na profesním růstu, roční bonusy
  • Zpětnou vazbu od spolupracujících projektantů a realizačních firem díky práci na dokumentacích ve výrobním stupni
  • Nástup možný ihned

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvky na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost výuky angličtiny
  • Firemní akce

Kontakt:

  • Ing. Vladimír Dibelka, Ph.D.

Detaily o pracovním místě:
Firma: A-Z PREZIP a.s.
Lokalita: Praha 4
Pracovní pozice: Statik/Statička betonových konstrukcí (PBK Chrudim a.s.)
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 3. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vysokoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha 4 - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Statik/Statička betonových konstrukcí (PBK Chrudim a.s.) ve městě Praha 4? Pošlete svůj životopis firmě A-Z PREZIP a.s. ještě dnes.