SPRÁVCE ICT junior (m/ž)

Karlovy Vary

Imperial Karlovy Vary nabízí práci v klidném a pohodovém prostředí lázní:

SPRÁVCE ICT - junior

Nabízíme:

• mobilní telefon

• zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

• stravování zdarma připravované našimi špičkovými kuchaři

• přátelský kolektiv

Požadujeme:

• SŠ s maturitou technického zaměření, případně vyučen

• práce na PC, všeobecná znalost v oblasti IT a dále základní orientace v programování VBA skripty, SQL, znalost Microsoft O365 prostředí – uživatel, administrace

• řidičský průkaz skupiny B

• schopnost pracovat samostatně i v týmu, analytické myšlení

• trestní bezúhonnost, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost

Pracovní náplň:

• uživatelská podpora v oblasti informačních technologií

• příjem a evidence (first level) servisních požadavků HelpDesk

• administrace MS Active directory a antivirového systému Eset, správa a vedení projektu Digitalizace společnosti Imperial Karlovy Vary a.s.

• pravidelný servis hardware PC/NB/tiskárny – profylaxe, drobné opravy; evidence, příjem, výdej a transport spotřebního materiálu pro tiskárny a kopírovací stroje (papír a tiskové náplně)

• pravidelný servis software - profylaxe OS Windows, udržování aktualizačních souborů

Pracovní podmínky:

• nástup 1.5.2024, pracovní doba 8:00 - 16:30 + pohotovostní služby

Kontakt: životopis zasílejte na email: , výběrové řízení proběhne po 22.4.2024; tel v pracovní dny mezi 9:00 - 14:00

Imperial Karlovy Vary a.s., U Imperiálu 7/31, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Imperial Karlovy Vary a. s.
Lokalita: Karlovy Vary
Pracovní pozice: SPRÁVCE ICT junior (m/ž)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SPRÁVCE ICT junior (m/ž) ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě Imperial Karlovy Vary a. s. ještě dnes.