Specialista zákaznického servisu AJ/NJ

Kopřivnice, Kopřivnice 1, Kopřivnice

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky, administrace dat v informačním systému
  • koordinace zakázek - potvrzování zakázky, logistika přepravy - sledování a kontrola zakázek
  • komunikace napříč odděleními - zjm. nákup, plánování výroby
  • fakturace
Váš profil
  • min. SŠ vzdělání
  • znalost AJ nebo NJ na velmi dobré komunikativní úrovni
  • praxe na obdobné pozici ideálně v automotive
  • velmi dobrá práce s MS Office, výhodou znalost systému SAP
Naše nabídka
  • flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova
  • 1 týden dovolené navíc
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • práce ve stabilní společnosti s rodinným duchem a dobrým renomé

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Kopřivnice
Odvětví práce: Administrativa
Pracovní pozice: Specialista zákaznického servisu AJ/NJ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kopřivnice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista zákaznického servisu AJ/NJ ve městě Kopřivnice? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.