Specialista péče o zákazníky - aktivní němčina podmínkou!

Kolín

V tuto chvíli hledáme do obchodního týmu posilu na pozici Specialista péče o zákazníky.

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy, podmínkou je velmi dobrá znalost německého jazyka!

Co Vás čeká?

  • denní komunikace se zákazníky
  • rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky
  • zpracovávání zakázek od příjmu objednávky až po expedici
  • práce v systému a v přidružených souborech
  • zpracovávání podkladů pro obchodníka (kalkulace, příprava výběrových řízení, informace k objednávkám)

Požadujeme:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost německého jazyka - komunikativní úroveň podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word)
  • samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti
  • výborné komunikační dovednosti a rozhodnost

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • finanční ohodnocení s ohledem na předchozí zkušenosti
  • pružná pracovní doba (pevné jádro 8:00 - 14:00)
  • vlastní jídelnu (dotované stravování)
  • 2 sick-days
  • k řádné dovolené i další dny navíc
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • zaškolení na pozici od zkušených kolegů
  • zvýhodněné tarify od T-Mobile pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • vlastní parkoviště
  • MHD zastávku přímo u firmy
  • mnoho dalších firemních benefitů a firemních akcí

Nástup možný ihned.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Detaily o pracovním místě:
Firma: OTK printing & packaging a.s.
Lokalita: Kolín
Pracovní pozice: Specialista péče o zákazníky - aktivní němčina podmínkou!
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kolín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista péče o zákazníky - aktivní němčina podmínkou! ve městě Kolín? Pošlete svůj životopis firmě OTK printing & packaging a.s. ještě dnes.