Specialista kvality s němčinou

Karlovarský kraj

Náplň práce

Hledáš práci v oblasti kvality a máš komunikativní němčinu? Pokud jsi zkušený kvalitář a hledáš práci, kde ti umožní se nadále rozvíjet,tak to je vhodná příležitost pro tebe. Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis.
  • zlepšování a kontrola kvality ve výrobních procesech
  • tvorba nápravných a preventivních opatření ve výrobě
  • závádění inovací v oblasti kvality
  • tvorba záznamů interních neshod
  • řešení zákaznických reklamací
  • spolupráce na auditech
  • spolupráce s mateřskou společností
  • Požadujeme

  • předchozí zkušenosti na pozici kontrola nebo technika kvality z výrobní společnosti
  • německý jazyk na úrovni B1/B2
  • znalost ISO 9001 (pouze výhodou)
  • Nabízíme

  • mzda podle zkušeností - 40 000 až 60 000 Kč
  • každoroční navyšování mezd
  • měsíční odměna 2 500 Kč (docházkový bonus)
  • po 1. roce působení ve firmě - smlouva na dobu neurčitou
  • vzdělávací kurzy
  • flexibilní pracovní doba
  • prostředí menší firmy

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Karlovarský kraj
    Pracovní pozice: Specialista kvality s němčinou
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč
    Nabídka přidána: 29. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Karlovarský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista kvality s němčinou ve městě Karlovarský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.