Sortimentní poradce

Informace
bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho týmu - SORTIMENTNÍ PORADCE

Náplň práce:

Školení a tréning procesů zaměstnanců odd. zahrady na prodejnách ve svěřeném regionu

Práce s rostlinami, přeceňování zboží, odpisy, vytváření letáků, výprodeje, promo akce, produktové karty, kontrola neprodejného sortimentu, reklamace

Průběžná kontrola dodržování nastavených procesů firmy

Týdenní reporting

Aktivní účast při návrhu a výstavbě již existujících a nových konceptů

Kompletace expozicí, novinek a výprodejového sortimentu

Aktivní účast a kontrola dodržování bodů protokolu pro sezónní otevření / zavření venkovních zahrad.

Aktivní účast při přestavbě (realizaci nové zahrady = vykládání zboží do regálů) volné plochy, doplňování zboží, označování zboží cenovkami + produktovými kartami

Podpora nákupního oddělení při vytváření a úpravách plánů oddělení zahrady

Kontrola dodržování plánů oddělení + dodržování planogramů.
Co od vás očekáváme
SŠ/VŠ vzdělání (zahradnické zaměření)

Znalost zelené zahrady – praxe v oboru výhodou

Samostatnost

Spolehlivost

Organizační schopnost

Ochotu učit se novým věcem

Znalost práce na PC (Word, Excel)

Aktivní řidič - cestování po slovenských pobočkách (Východní Slovensko)
Co vám nabízíme
Hlavní pracovní poměr

Nadstandartní mzdu - 35 000 - 60 000 Kč

Možnost rozvíjet se

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Benefity

Služební vůz

Nástup možný ihned nebo dohodou!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

Detaily o pracovním místě:
Firma: BM ČESKO s.r.o.
Lokalita:
Odvětví práce: Obchod a prodej
Pracovní pozice: Sortimentní poradce
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů