Solution Architect

Praha 8

Hledáme zkušeného Solution Architekta, který se nebude bát výzvy, a to především na startu, jak to tak obvykle v počátcích bývá. Jedná se o pozici pro expandující banku, která má před sebou fúzi s jinou bankovní společností a která proto vytváří zcela novou bankovní platformu.

Náplň práce:
Spolupracovat s Enterprise architekturou a vytvářet návrhy řešení v zadané doméně ve všech
vrstvách architektury (motivační, business, aplikační, datová a technologická)
Spolupracovat s business analýzou a vytvářet Solution architekturu komponent řešení
Podílet se na přípravě zadání pro vývojáře
Spolupodílet se na koordinaci a realizaci IT projektu
Sledovat nové trendy a technologie
Prezentovat výstupy

Požadavky:
Orientace a zkušenosti v oblasti poskytování finančních služeb
Znalost základních aplikací a systému bankovních IT ekosystémů
Zkušenost s pozicí Solution architekta na více IT projektech minimálně 3 roky
Minimálně 8 let praxe v oboru IT celkem (analýza, provoz, vývoj, správa a údržba, apod.)
Velmi dobré analytické myšlení, schopnost komunikace a prezentace, otevřené myšlení,
aktivní vyhledávání souvislostí a nadhled
Alespoň základní znalost frameworku TOGAF 9.1
Znalost principu modelování architektury
Znalost modelovacího jazyka ArchiMate 3.1
Velmi dobrá znalost nástroje Enterprise Architect
Znalost návrhu integračních služeb
Znalost principu API REST/ SOAP
Znalost principu vývoje software
Všeobecné znalosti v oblasti IT technologií
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a organizovanost
 Nutnost přiložit reference

Výhodou:
Předchozí zkušenost s analytickou pozicí
Znalost některého modelovacího jazyka (BPMN, UML, apod.)
Znalost principu agilního vývoje (SCRUM)
Znalost databází
Znalost legislativního aspektu dodávek služeb v rámci státní správy
Znalost frameworku Swagger
Znalost nástroje JIRA a Confluence

Proč si vybrat tuto nabídku?

Staňte se plnohodnotnou součástí něčeho nového. Chopte se příležitosti na místě, kde budou důležité Vaše názory a kde budou realizovány Vaše nápady.

Hledáme

  • Archimate
  • Togaf
  • Zkušenosti z bankovnictví
  • API REST/SOAP
  • Zodpovědnost
  • Komunikativnost
  • Práce s lidmi
  • Loajalita
  • Česky - plynule
  • Anglicky - domluvit se
  • Úroveň: Senior
  • Úroveň: Expert
  • Praxe: 5 let
  • Vzdělání
  • Vzdělání

Výhodou

  • BPMN
  • UML
  • SCRUM
  • JIRA
  • Confluence
  • Swagger
  • Znalost databází

Detaily o pracovním místě:
Firma: Apsaz Consulting a.s.
Lokalita:
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Solution Architect
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 160 000 - 190 000 Kč / měsíc
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst