Skladník, Kladno, 190 Kč/hod. + příplatky, výplata ihned

Kladno

Co Vás čeká?

- pomoc při skládání a odebírání balíků na/z pásu,

- třídění zásilek dle jejich směru,

- výpomoc řidičům s nakládkou a vykládkou nákladních automobilů,

- pomoc s expedicí balíků,

- udržování skladu v čistotě (odnos odpadu, zametání haly, desinfekce aj.)

Časy směn: PO-PÁ

- primárně hledáme výpomoc na směny 5:00-9:00 hod.

- v případě zájmu je možné domluvit se i na směny 14:00-22:00 hod.

Práce je pondělí až pátek, máte možnost volby konkrétního dne/dnů.

Mzda:

-190 Kč/hod. (hrubá mzda)

+ příplatky za noční směnu, víkendy a svátky!

Nástup na zkušební směny možný ihned!

Nabídka: Co Vám nabídneme?

- Směny si plánujete ideálně týden předem, ale pokud je volná směna, můžeme se domluvit i ze dne na den.

- Možnost domluvit se na pravidelných směnách (klidně celý týden nebo jen vybrané dny v týdnu).

- Velkou výhodou je, že peníze vyplácíme zálohově každý den na účet.

- Práci v logistickém prostředí.

- Vyjdeme vám vstříc, pokud budete chtít na stejnou směnu třeba s kamarádem.

Požadavky: - důležité je, aby jste na domluvenou směnu dorazili vždy včas.

- spolehlivost při vykonávání svěřeného úkolu,

- čistý trestní rejstřík.
Poznámka: Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte se nám ozvat!
Budeme se těšit na spolupráci :)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Jobinn & Hostessinn
Lokalita: Kladno
Pracovní pozice: Skladník, Kladno, 190 Kč/hod. + příplatky, výplata ihned
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 190 Kč - 209 Kč
Nabídka přidána: 10. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník, Kladno, 190 Kč/hod. + příplatky, výplata ihned ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě Jobinn & Hostessinn ještě dnes.