Skladník/ce, manipulant/ka Praha

Praha

SPOLEČNOST:

Odborný velkoobchod se sortimenterm voda, topení, plyn s více jak 25 letou tradicí hledá do svého týmu skladníka.

Náplň práce:

  • dvousměnný provoz
  • příjem zboží
  • expedice zboží
  • příprava dodávek na pobočku
  • plnění dalších úkolů dle požadavků nadřízeného

Požadavky:

  • min. základní vzdělání
  • bezúhonnost
  • znalost sortimentu voda, topení, plyn - výhodou

 Očekáváme:

  • aktivní přístup k práci
  • samostatnost, flexibilita, fyzická zdatnost
  • oprávnění na VZV - výhodou
  • praxe ve skladu výhodou

 Nabízíme:

  • zázenmí prosperující společnosti
  • samostatnou a různorodou práci
  • možnost profesního růstu
  • práce na HPP
  • zaměstanecké benefity - 5 týdnů dovolené
  • cafeterie
  • příspěvek na stravné
  • penzijní připojišťění
  • vánoční bonus
  • fieremní večírky
  • možnost pouze odpoledních směn
  • práce od pondělí do pátku

Nástup: IHNED

Místo pracoviště: Praha, U Rakovky 1254/20, 148 00 Praha 4

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů

Detaily o pracovním místě:
Firma: GIENGER CENTRON, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Skladník/ce, manipulant/ka Praha
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27000-35000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník/ce, manipulant/ka Praha ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě GIENGER CENTRON, s.r.o. ještě dnes.