Servisní Technik

Kutná Hora

Telelarm - Security servis s.r.o. hledá servisního technika EPS

Přidejte se k nám do týmu! Telelarm - Security servis s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí poskytování technologických řešení v oblasti elektrické požární signalizace (EPS). Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici servisního technika EPS pro práci na území České republiky.

Náplň práce:

  • Servisní práce na systémech elektrické požární signalizace Panasonic
  • Komunikace se zákazníky
  • Identifikace závad, řešení technických problémů
  • Realizace nových zakázek
  • Pravidelný servis stávajících zakázek

Co můžete očekávat?

  • Možnosti profesního a platového růstu
  • Možnost seberealizace
  • Zájem i o absolventy bez praxe, rádi zaučíme

Zaměstnanecké výhody:

  • Vybavené firemní auto
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny Sick days
  • Maximální možný stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pracovní notebook
  • Příspěvek na životní/důchodové připojištění

Požadavky:

Středoškolské vzdělání (s maturitou) nebo odborné vyučení v oboru elektrotechnickém.

Řidičský průkaz skupiny B.

Odborná praxe v servisní činnosti je výhodou, ale nevyžadujeme.

Místo výkonu práce: V Kutné Hoře, ale práce převážně u zákazníků v Čechách.

Nástupní plat: 35 000 - 50 000 Kč (v závislosti na zkušenostech).

Nabízíme zajímavou pracovní příležitost v stabilní společnosti s rodinným přístupem a možností profesního růstu a rozvoje.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (pasivní)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: TELELARM - Security servis s.r.o.
Lokalita: Kutná Hora
Pracovní pozice: Servisní Technik
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000-50000 Kč
Nabídka přidána: 21. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kutná Hora - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní Technik ve městě Kutná Hora? Pošlete svůj životopis firmě TELELARM - Security servis s.r.o. ještě dnes.