Servis a údržba výrobních zařízení (farmacie) - 41 000 – 44 000 Kč / měsíc
Středočeský kraj

Náplň práce

Hlavní náplní práce nových členů našeho technického týmu bude:

  • zajišťování provozu výrobních zařízení
  • provádění či spoluúčast při provádění preventivní a korektivní údržby, zjišťování servisních oprav
  • kooperace s ostatními odděleními
Váš profil

Náš ideální kandidát:

  • má platnou vyhlášku 50/78 Sb., § 5 nebo § 6
  • má praxi v údržbě a servisu výrobních zařízení (případně však může být i čerstvým absolventem technické školy)
  • je ochoten pracovat ve směnném provozu (dvanáctihodinové ranní/noční směny vč. víkendů = krátký/dlouhý týden)
  • vyznačuje se pozitivním přístupem a myšlením
Naše nabídka
  • pečlivé zaškolení a pevnou podporu v prvních měsících práce
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • základní mzda 41.000 Kč + příplatky za směnnost + případně příspěvek na dopravu
  • možnost využití svozového autobusu z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan
  • zvýhodněné firemní stravování (jídelna v areálu firmy, každý den výběr ze tří velmi kvalitních jídel)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick-dny
  • fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny

Termín nástupu dle domluvy.

Těšíme se na Vaše reakce a případné osobní setkání s Vámi!

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres Středočeský kraj
Odvětví práce Výroba a průmysl
Pracovní pozice Servis a údržba výrobních zařízení (farmacie) - 41 000 – 44 000 Kč / měsíc
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Středočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servis a údržba výrobních zařízení (farmacie) - 41 000 – 44 000 Kč / měsíc ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
Středočeský kraj - nejbližší úřady práce