SEŘIZOVAČ STROJŮ - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ

Planá nad Lužnicí

Náplň práce:

  • Zodpovídá za seřízení stroje dle předepsaných technologických parametrů
  • Předává stroj v provozuschopném stavu operátorovi výroby
  • Zodpovídá za správné nastavení a seřízení stroje včetně výměny nástrojů
  • Ovládá řídicí systémy strojů
  • Identifikuje poruchy strojů, nástrojů a zařízení včetně jejich příčiny
  • Odstraňuje menší závady a provádí drobnou údržbu
  • Reaguje na problémy při výrobě
  • Připravuje pracoviště při střídání směn
  • Účastní se školení na konkrétní pracovní pozici

Požadujeme:

  • SŠ nebo SOU v oboru strojním nebo elektro
  • Práce ve třísměnném provozu
  • Manuální zručnost
  • Odpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené na zregenerování, odpočinek a samozřejmě pro volný čas s rodinou a přáteli
  • dotované závodní stravování - tříchodové menu 21,- Kč
  • motivační bonus za dobu trvání pracovního poměru: 1.000 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 12 měsíců, 1.500 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 24 měsíců
  • příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč měsíčně formou flexi pass
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní pojištění po trvání pracovního poměru více než 6 měsíců
  • příplatek za odpolední směnu
  • doporučení kandidátů se vyplácí – dáme Vám odměnu až 20.000 Kč
  • dáme Vám možnost kariérně růst na všech úrovních
  • potěšíme Vás příjemným zázemím, prací v nově postavené výrobní hale a na nových strojích

Místo výkonu práce: průmyslová zóna Planá nad Lužnicí

Nástup: dle dohody

Yanfeng je přední světový dodavatel pro automobilový průmysl se zaměřením na interiér, exteriér, sedadla, elektroniku a aktivně zkoumá nové možnosti podnikání. Yanfeng má více než 240 poboček a přibližně 67 000 zaměstnanců po celém světě. Technický tým 4 200 odborníků je v deseti výzkumných a vývojových centrech a dalších regionálních kancelářích s kompletními schopnostmi včetně inženýrského a softwarového vývoje, stylingu a ověřování testů. Yanfeng je předním leadrem ve výzkumu a vývoji chytrých interiérů.

Těšíme se na Vaše reakce a životopisy.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Lokalita: Planá nad Lužnicí
Pracovní pozice: SEŘIZOVAČ STROJŮ - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Planá nad Lužnicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SEŘIZOVAČ STROJŮ - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ ve městě Planá nad Lužnicí? Pošlete svůj životopis firmě Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. ještě dnes.