SEŘIZOVAČ (25-30.000 Kč)

Jihomoravský kraj

Hledáte novou pracovní výzvu? Nevadí vám práce na 3 směny? Chcete stabilní práci u společnosti s tradicí?
Tak nám hned pošlete životopis!

Stabilní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici SEŘIZOVAČ!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Seřizování lisovací techniky
  • Manipulace a příprava materiálu
  • Kontrola kvality produkce
  • Čtení z technické dokumentace
  • Dodržování zásad BOZP a požární ochrany

CO POŽADUJEME?

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenost z podobné pozice výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu bez víkendů
  • Manuální zručnost, technické uvažování a samostatnost

CO NABÍZÍME?

  • Týden dovolené navíc
  • Docházkové a roční bonusy
  • Možnost závodního stravování
  • Důkladné zaškolení
  • Mnoho pracovních příležitostí i možnost seberealizace
  • Příspěvek na kulturu a sport
  • Příspěvek na dopravu i penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Hustopeče

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Jihomoravský kraj
Odvětví práce: Výroba/Stavebnictví
Pracovní pozice: SEŘIZOVAČ (25-30.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 30 000 Kč
Nabídka přidána: 19. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SEŘIZOVAČ (25-30.000 Kč) ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Výroba/Stavebnictví