Seniorní obchodní manažer ve stavebnictví

Praha

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, silného hráče v oboru stavebnictví, hledáme zkušeného a motivovaného kolegu/kolegyni, který doplní jejich tým. Firma se pyšní využíváním moderních technologií, vysoce odborným know-how, podporujícím pracovním prostředím i sdílenými hodnotami a posláním v rámci společnosti.

Co Vás čeká?

* Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

* Vytváření a upevňování dobrých dlouhodobých obchodních vztahů

* Jednání s klíčovými společnostmi na trhu a prezentace produktů

* Posílení obchodních příležitostí u stávajících klientů

* Poradenství v oblasti stavebních projektů (k dispozici podporující tým pro specifické know-how)

Co na tuto pozici potřebujete?

* Obchodní duch, sebemotivace a tah na branku

* Schopnost silně a jasně komunikovat

* Obchodní zkušenost a prokazatelné výsledky

* Proaktivní přístup a nezávislost, samostatné plánování a organizace práce

* Nutná znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a souvisejících zákonů, příprava podkladů k nabídkám do veřejných zakázek dle zákona, zpracování zadání, příprava komplexních technických a cenových nabídek

* Zkušenosti s prací s elektronickými nástroji pro prezentaci veřejných zakázek z pohledu dodavatele (NEN, E-ZAK, Tenderarena, apod.) výhodou

* Zkušenosti s prací s elektronickým nástrojem pro přípravu a realizaci projektů (Callida apod.) výhodou

* Orientace v dokumentaci a realizaci BIM projektu a znalost s přípravou realizace staveb metodou Design & Build výhodou

* Zkušenosti a znalosti s aplikací dotačních titulů výhodou

* AJ výhodou

Co za to dostanete?

* Atraktivní fixní složka a bonusový systém bez zastropování podle výkonu

* Silné zázemí pro networking nejen na akcích a událostech (sportovní, kulturní a dobročinné akce...)

* Aktivní podpora: doučení potřebné znalosti od profesionálů v oboru a přístup k odborným školením

* Flexibilní pracovní doba

* Příjemné pracovní prostředí, lidský přístup a otevřenou komunikací v rámci týmu a celé firmy.

* Vynikající dlouhodobý vzdělávací program. Dlouhodobá podpora profesního a osobního rozvoje včetně odborných zkoušek a certifikací.

* 5 týdnů dovolené

* Příspěvek na vzdělávání a volný čas (v rámci kafeterie).

* Mobilní telefon a notebook.

* Věrnostní odměnu za odpracované roky ve společnosti.

* Zaměstnanecké akce

Pokud Vás inzerát zaujal, budeme se těšit na Váš životopis!

Detaily o pracovním místě:
Firma: mBlue Czech, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Seniorní obchodní manažer ve stavebnictví
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seniorní obchodní manažer ve stavebnictví ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě mBlue Czech, s.r.o. ještě dnes.