Senior Network Administrator

Praha nebo Brno

Hledáme Senior Network Administratora, který se chce stát klíčovým hráčem v našem týmu. Pokud síťová administrativa a práce s moderními technologiemi jsou vaší vášní, pokračujte v čtení, třeba hledáme právě vás!

Co vás denně čeká (pracovní náplň):

  • Zajišťování provozu i rozvoje síťového Data Center (DC) a Enterprise infrastruktury.
  • Spolupráce s týmy administrátorů různých specializací a hledání nových řešení.
  • Provozování široké škály služeb napříč celým produktovým portfoliem společnosti, včetně multicastu.
  • Držení pohotovosti po zapracování se s kolegy.

S jakými technologiemi pracujeme:

  • Práce s širokou škálou technologií, včetně pokročilé správy LAN/WAN/SEC/WLAN.
  • Práce s technologiemi CISCO/JUNIPER a nově i PaloAlto, spolu s síťovou administrativou a dokumentací sítě/služeb/projektů.

Co budete potřebovat za znalosti/dovednosti:

  • Zkušenosti na pozici administrátora/ky sítě, ideálně v prostředí DC/ISP/Enterprise.
  • Znalost na úrovni CCNP, IPv4/IPv6, praktická znalost OSPF, BGP, IPSec, VPN, VRF, ACL, anycast, multicast, troubleshooting, atd.
  • Konfigurační dovednost s CLI na HW platformách.
  • Znalost Linux (automatizace, sh / perl / python).
  • Zkušenost s automatizací na všech úrovních (implementation / maintenance / monitoring).
  • Technická znalost angličtiny.

Nehledáme Supermana, výčet uvedených témat pouze naznačuje rozsah našich aktivit, pokud máte zkušenosti s některými technologiemi nebo nabízíte i jiné dovednosti, neváhejte nás oslovit.

Jaké jsou benefity?

Na co se můžete těšit:

  • Na formality si nepotrpíme, všichni si tady tykáme a nenosíme žádný dress code. Navíc jsme dog-friendly office.
  • Pružnou pracovní dobu (začátek a konec necháme na vás) včetně možnosti home office.
  • Možnost využít až 6 týdnů volna (5 týdnů dovolené + až 5 free days).
  • Řadu zajímavých benefitů jako Cafeterie, ovocné dny nebo fitko přímo na centrále. Podporujeme rodiny a máme Lunchbox, Rohlík point a další.

Info o týmu:

  • Pracujeme v menších týmech (cca po 5)

Hledáme

  • CCNP
  • OSPF
  • BGP
  • IPSec
  • VPN
  • VRF
  • ACL
  • Česky - domluvit se
  • Anglicky - čtení dokumentace
  • Úroveň: Medior
  • Úroveň: Senior

Detaily o pracovním místě:
Firma: Seznam.cz, a.s.
Lokalita:
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Senior Network Administrator
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 16. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů