SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

Liberec

Chcete se stát součástí týmu prestižní vzdělávací instituce s mezinárodním renomé? Máte zájem se dál v práci vzdělávat a růst?

Na Technické univerzitě v Liberci oceníme vaši odbornost, aktivitu i dobré nápady. Nabízíme silné a stabilní zázemí, nadstandardní zaměstnanecké benefity i moderní pracovní prostředí v atraktivní lokalitě v Liberci.

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

Pracoviště: Oddělení účtáren, rektorát Technické univerzity v Liberci

Mzdové zařazení: mzdová třída B4 dle Vnitřního mzdového předpisu TUL, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době

v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu

Pracovní smlouva: na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení

Nástup: květen 2024 nebo dle dohody

Životopis zaslat: do 30.04.2024

Jaká bude Vaše náplň práce?

Samostatná účetní zajišťuje prvotní evidenci jednotlivých činností účetní jednotky a účtování jednotlivých oblastí finančního účetnictví:

  • vedení příslušné účetní evidence a záznamů v souladu s vnitřními předpisy účetní jednotky
  • inventura přidělených účtů
  • plná odpovědnost za svěřenou agendu

Požadujeme:

  • SŠ s maturitní zkouškou ekonomického směru
  • odborná praxe na obdobné pozici
  • orientace v oblasti účetnictví a daní
  • zkušenost s vícezdrojovým nebo projektovým financováním výhodou
  • znalost práce v programu Vema výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • příjemné a vstřícné vystupování

Co nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • univerzitní mateřskou školku
  • dětský koutek pro děti batolecího věku
  • dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje), parkoviště a krytá stání pro kola
  • možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole a školení
  • zvýhodněné telefonní tarify

Zaujaly Vás výše uvedené informace? Pokud ano, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: **********@****** nebo na adresu Technické univerzity v Liberci.

K přihlášce na volnou pozici musí být přiloženy tyto dokumenty:

  • strukturovaný profesní životopis se stručnou charakteristikou dosavadní odborné praxe
  • motivační dopis
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání
  • výpis z rejstříku trestů

V případě dotazů k uvedenému místu můžete se můžete obrátit na personalistky Technické univerzity v Liberci.

Informace k výběru vhodného uchazeče:

Jednání o obsazení volného místa proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v případě konání druhého kola osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od výběru vhodného uchazeče.

TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI | PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ | Studentská 1402/2 | 461 17 Liberec 1

tel.: + 488 nebo + 823 | **@****** | www.tul.cz | IČ: 467 47 885 | DIČ: CZ 467 47 885

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Dovolená 6 týdnů
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Firemní školka
  • Children-friendly office
  • Ubytování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávací kurzy a školení

Detaily o pracovním místě:
Firma: Technická univerzita v Liberci
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě Technická univerzita v Liberci ještě dnes.