Samostatná účetní / Samostatný účetní

Kroměříž, Holešov
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Podnikové stravování (stravenkový paušál)
    - Dovolená navíc (25 dní dovolené, " 2 dny sick days (po jednom odpracovaném roce))
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC - textový editor (Word)
    - Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
    - Práce s PC - internet a elektronická pošta
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 28 000 Kč/měsíc

pracoviště Holešov
- Náplň práce: Shromažďuje a kontroluje účetní doklady od ekonomických subjektů v děkanátu. Posuzuje účetní doklady hlediska úplnosti, průkaznosti, věrohodnosti a správnosti a sjednává nápravu. Zadává a účtuje jednotlivé účetní případy, vede účetní agendu účetních jednotek včetně uzávěrek. Dbá na dodržení termínů předkládání daňových přiznání, vyúčtování dotací a výkazů dle dikce zákonů, předpisů a nařízení státních orgánů, orgánů samosprávy, zřizovatele apod. Veškeré písemnosti tohoto charakteru zpracovává pečlivě, v souladu s požadavky adresátů, věcně správně. Pomáhá jednotlivým statutárním zástupcům farností, případně zprostředkuje odbornou radu či pomoc. Spolupracuje s technickým pracovníkem děkanátu. Zajišťuje a vyřizuje písemnosti s příslušnými orgány státní správy a samosprávy dle potřeb Statutárních správců farností a jednotlivých oddělení AO, dbá na jejich řádnou archivaci; za farnosti jedná pouze v rozsahu pověření od statutárních zástupců farností. Účastní se buď přímo, nebo na základě plné moci, veškerých kontrol účetnictví ze strany státních úřadů, kontrolních orgánů na dotace apod. Také se z titulu své funkce účastní předávek farností.

- Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe s vedením účetnictví, práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet, e-mail), spolehlivost, samostatnost a schopnost pružně řešit problémy, kultivované vystupování, řidičský průkaz sk. B
- Výhodou: zkušenost s administrací státních/evropských dotací, orientace v církevním prostředí, znalost účetnictví neziskové organizace, znalost účetního programu Pohoda
- Termín nástupu: dle dohody, Doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: 25 dní dovolené, stravenkový paušál, pružná pracovní doba, 2 dny sick days (po jednom odpracovaném roce)
- V případě zájmu o nabízenou pozici, zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu na email: . Vybraní zájemci budou pozvání na osobní pohovor.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Arcibiskupství olomoucké
Lokalita: Holešov
Pracovní pozice: Samostatná účetní / Samostatný účetní
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč
Nabídka přidána: 10. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Holešov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Samostatná účetní / Samostatný účetní ve městě Holešov? Pošlete svůj životopis firmě Arcibiskupství olomoucké ještě dnes.