Rozvoz nákupů do 90 minut - fakturuj až 75 000 Kč!

Kladno

O nás

Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

✅Naším cílem je posouvat se také v oblasti technologií, kdy naše vývojové oddělení neustále inovuje naši aplikaci a systémy. Důraz klademe taktéž na ekologii a udržitelnost dopravy.

Náplň práce:

? Právě hledáme nadšené kurýry na rozvoz nákupů do 90 minut na celodenní směny. Nákupy rozvážíme ze skladů: Praha Liboc a Chrášťany od 7:00 do 22:00. Pracovat u nás můžeš jak na plný úvazek, tak také formou libovolného přivýdělku.

Díky naší aplikaci si u nás již cca po 8 dnech v práci můžeš nechat vyplácet výdělky kdykoliv - klidně každý den!

Tvá měsíční fakturace může být až 75 000 Kč, pronajmeme Ti k tomu automobil od 490 Kč / den a poskytneme zvýhodněnou cenu na pohonné hmoty. Po odečtení nákladů Ti denně zůstane až 2 300 Kč + 100% spropitného.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Měsíční výdělek až 75 000 Kč
  • Denní přivýdělek až 3 500 Kč
  • Výplatu kdykoliv ? po cca 8 mi směnách.
  • Spolupráci na DPP nebo IČO
  • Firemní automobil k rozvozu
  • CCS kartu k nákupu pohonných hmot
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Stabilní spolupráce
  • Možnost Multisport karty
  • Kariérní růst až na regionálního manažera

Co od Tebe očekáváme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu pracovat na IČO
  • Čistý trestní rejstřík
  • Komunikativnost, profesionalitu a slušné vystupování

Detaily o pracovním místě:
Firma: PROROZVOZ s.r.o.
Lokalita: Kladno
Pracovní pozice: Rozvoz nákupů do 90 minut - fakturuj až 75 000 Kč!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 65.000 – 75.000 Kč
Nabídka přidána: 27. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Rozvoz nákupů do 90 minut - fakturuj až 75 000 Kč! ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě PROROZVOZ s.r.o. ještě dnes.