ŘIDIČ(KA) skupiny C

Fryčovice

Pracoviště : Beskyd Fryčovice a.s., 739 45 Fryčovice č.p. 606

Předpokládaný nástup:     IHNED, nebo dle dohody

Pracovní náplň :

  • Převoz výrobků společnosti (chlazené návěsy: 1012 paletových míst)
  • Trasy: Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský Kraj

Pracovní doba :

  • Nakládka ve 3:00 hod. ve Fryčovicích, pracovní doba po-ne ( dle plánu směn)
  • 40 h týdně

Požadujeme :

  • Řidičský průkaz C profesní průkaz, digitální karta řidiče
  • Znalost a dodržování pravidel AETR
  • Samostatnost a vysoké pracovní nasazení
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Dobré mzdové ohodnocení, včetně odměn, docházkových bonusů, příplatků za soboty, svátky apod.
  • Benefity: příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, odměny k životnímu jubileu, pracovnímu výročí apod.
  • Silné, stabilní zázemí v české potravinářské firmě s dlouholetou tradicí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Beskyd Fryčovice, a.s.
Lokalita: Fryčovice
Pracovní pozice: ŘIDIČ(KA) skupiny C
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 38000-45000 Kč
Nabídka přidána: 25. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Fryčovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ŘIDIČ(KA) skupiny C ve městě Fryčovice? Pošlete svůj životopis firmě Beskyd Fryčovice, a.s. ještě dnes.