Řidič C + E

Kolín

Firma AD Moravec s.r.o., která působí na trhu již 26 let, přijme řidiče nákladních automobilů skupiny C + E pro vnitrostání dopravu.

Náplň práce:

  • Přeprava lodních kontejnerů

Požadujeme :

  • Řidičský průkaz skupiny C + E
  • Profesní průkaz
  • Psychotesty

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní rodinné firmě s působením na trhu 26 let
  • Práce od pondělí do pátku, svátky a víkendy volné. Denní práce
  • 20 dní dovolené
  • Roční odměny podle odpracovaných let
  • Stravné v plné výši
  • Prémie a příplatky za odvedenou práci
  • Žádná manuální práce, pouze otevření a zavření kontejneru, vhodné i pro důchodce a osoby ZTP

Požadavky

  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: AD Moravec s.r.o.
Lokalita: Kolín
Pracovní pozice: Řidič C + E
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000-50000 Kč
Nabídka přidána: 14. 2. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kolín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič C + E ve městě Kolín? Pošlete svůj životopis firmě AD Moravec s.r.o. ještě dnes.