Revizní technik

Praha

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá zaměstnance na pracovní pozici:

                                                                                  Revizní technik (provozní elektrikář)  - elektro

Náplň práce:

  • provádění oprav a revizí na elektrických zařízeních souvisejících s připojením neveřejné komunikační sítě MV na rozvody elektrické sítě s prací po celé České republice - každodenní služební cesty.
  • revize elektroinstalací, revize elektrospotřebičů,

Požadujeme:

  • elektrotechnická kvalifikace dle Vyhl. 50/78 Sb. ,§6 a §9 , platné osvědčení na revize elektrozařízení
  • ukončené odborné vzdělání zakončené příslušnou zkouškou, přezkoušeni a zaškolení s přihlédnutím k charakteru vykonávané práce
  • pracovník pro provádění revizí: - zkouška na ITI min. 1x za 5 let
  • praxe nutná min.2 roky
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • práce na pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • zařazení v platové třídě 9  dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců  ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení
  • příspěvek na produkty penzijního spoření, příspěvek na dětské tábory, příspěvek na stravování
  •  5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
  • místo výkonu práce Praha

Nástup: květen 2024

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: **********@******* nebo poštou na adresu ZSMV, personální oddělení, Přípotoční 300, 101 00 Praha 10

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Revizní technik
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 36000 Kč
Nabídka přidána: 14. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Revizní technik ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra ještě dnes.