Referent / referentka Odboru stavební úřad - životní prostředí (vodní hospodářství)

Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc (+ 5 dnů indispozičního volna)
    - Jiné výhody (pružná pracovní doba, příspěvek na stravenky )
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC
    - Práce s PC - textový editor (Word)
    - Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
    - Práce s PC - internet a elektronická pošta
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 21 710 - 34 370 Kč/měsíc

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace, předpoklady a náležitosti přihlášky zveřejněny na úřední desce www.kostelecno.cz. Přihlášky předat poštou, osobně na podatelnu, datovou schránkou nebo e-mailem na adresu .
Uzávěrka přihlášek 27.5.2024.
PP na dobu určitou po dobu dlouhodobě uvolněného zaměstnance.

Kvalifikační požadavky vzdělání a praxe splňuje:
- autorizovaný architekt, kterému byla udělena autorizace pro obor architektura nebo bez specifikace oboru podle autorizačního zákona
- autorizovaný inženýr nebo autorizovaný technik, kterému byla udělena autorizace pro obor pozemní stavby, dopravní stavby, stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství, mosty a inženýrské konstrukce, statika a dynamika staveb nebo městské inženýrství
- fyzická osoba, která má vysokoškolské vzdělání ve studijním programu náležejícím do oblasti vzdělávání architektura, stavebnictví nebo právo
- fyzická osoba, která má vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 1 rok praxe při výkonu činnosti na úseku stavebního řádu ve veřejné správě, nebo
- fyzická osoba, která má střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 1 rok praxe při výkonu činnosti na úseku stavebního řádu ve veřejné správě.
Pro danou pracovní pozici je výhodou studijní obor Ekologie a ochrana krajiny - vodohospodář, obor Ekologie a životní prostředí - vodohospodář, obor Vodohospodářské stavby.
Další požadavky:
- schopnost samostatně plnit individuální úkoly
- dobré komunikační schopnosti, asertivní jednání.
- důslednost, časová flexibilita
- znalost práce na PC (kancelářské programy)
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka).
Náplň práce:
- zajišťování odborných agend na úseku vodního hospodářství - výkon vodoprávního úřadu
- zajišťování odborných agend na úseku speciálního stavebního úřadu pro stavby vodních děl
- výkon veřejné správy na úseku vodovodů a kanalizací
- úkoly povodňového orgánu dané vodním zákonem
- řešení ekologických havárií z hlediska ohrožení životního prostředí.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Kostelec nad Orlicí
Lokalita: Kostelec nad Orlicí
Pracovní pozice: Referent / referentka Odboru stavební úřad - životní prostředí (vodní hospodářství)
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 710 Kč - 34 370 Kč
Nabídka přidána: 17. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kostelec nad Orlicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent / referentka Odboru stavební úřad - životní prostředí (vodní hospodářství) ve městě Kostelec nad Orlicí? Pošlete svůj životopis firmě Město Kostelec nad Orlicí ještě dnes.