Referent odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Prachatice, Vimperk
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Vyšší odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 25 280 Kč/měsíc

Místo výkonu práce: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6/2, 385 17 Vimperk
pracoviště: Městský úřad Vimperk, Nad Stadiónem 199, 385 01 Vimperk - správní obvod města Vimperk

Platová třída: 11

Informační náplň práce:- sociálně-právní ochrana dětí se zaměřením na sociální kuratelu dětí
a mládeže (péče o děti vyžadující zvýšenou pozornost, děti týrané,
zneužívané a zanedbávané)

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
Za bezúhonnou podle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena.

Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu uchazeče,
- datum a podpis uchazeče,
- telefonní, popř. e-mailové spojení.

K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech dovednostech,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, možno získat na MěÚ Vimperk ihned výstupem Czech POINTU (tel.: ),
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Další požadavky:
Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - obory zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální péči, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitativní a sociální činnost. Práce na PC (Internet, MS Office, spisová služba); znalost zákona 359/1999 Sb. výhodou, rychlá orientace v pracovní problematice; schopnost samostatné práce; schopnost jednání s lidmi; časová flexibilita; ochota se dále vzdělávat; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); praxe v oboru a ve veřejné správě vítána; zvláštní odborná způsobilost výhodou.

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 15.04.2024
do 14.00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: "NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - ODBOR SOCIÁLNÍCH VĚCÍ A ZDRAVOTNICTVÍ".

Podrobnější informace podá: Mgr. Jana Korbelová - vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví, tel: , mob:

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Vimperk
Lokalita: Vimperk
Pracovní pozice: Referent odboru sociálních věcí a zdravotnictví
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 280 Kč
Nabídka přidána: 29. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vimperk - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent odboru sociálních věcí a zdravotnictví ve městě Vimperk? Pošlete svůj životopis firmě Město Vimperk ještě dnes.