Referent /ka CK - organizátor /ka poznávacích zájezdů

Hodonín

TRAVEL 2002, spol. s r.o.

Jsme cestovní kancelář organizující letecké pobytové zájezdy, poznávací zájezdy a cesty za vínem a za poznáním.

Více informací o společnosti naleznete na www.travel2002.cz.

Náplň práce:

• kreativní práce při tvorbě a zajišťování poznávacích zájezdů

• komunikace s partnery v tuzemsku i zahraničí

• evidence zakázek

• odbavování v interním rezervačním systému

• příprava propagačních materiálů a textů

Nabídka: • zajímavou práci v zavedené firmě na HPP

• příjemné prostředí a přátelský kolektiv

• získání nových dovedností a zkušeností

• 5 týdnů dovolené

• příspěvek na stravování

• dovolená zdarma

• možnost slevy při nákupu firemních služeb

Místo práce: Strážnice - okres Hodonín

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: .

Pro bližší informace volejte na tel.: .

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 27. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky: • min. SŠ vzdělání

• výborná znalost českého jazyka (slovem i písmem)

• znalost anglického jazyka (především písmem)

• znalost práce na PC

• smysl pro týmovou práci a organizační schopnosti

• komunikativnost a reprezentativní vystupování

• pečlivost

• zájem o cestování a zeměpis

Výhodou:

• praxe v oboru nebo zkušenost s mezinárodním prostředím (např. výměnný pobyt Erasmus apod.) - uchazeče bez praxe, zaučíme

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Hodonín
Pracovní pozice: Referent /ka CK - organizátor /ka poznávacích zájezdů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    80 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hodonín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Referent /ka CK - organizátor /ka poznávacích zájezdů ve městě Hodonín? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.