Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

  • Směnnost
  • Min. požadované vzdělání:
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:

  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:

  • Nabízené výhody k volnému místu:

    (bonusy na lázeňské služby, výměnné rekreace)

  • Požadovaná dovednost:
  • Jazyky:
  • Nabízená mzda:
    20 000
Recepční
Lipová-lázně

AKTUALIZACE 28.3.2022
První kontakt písemný
- nabídky posílejte na e-mail: obchod@lazne-lipova.cz
PRACOVNÍ DOBA:
- dvousměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Dolní Lipová 382
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání s maturitou
- AJ nebo NJ aktivně
- ŘP sk. B
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příjem a evidence hostů, kontrola dokladů
- pokladní činnosti včetně vedení účetní evidence
- prodej a evidence prodeje doplňkového sortimentu
- předávání pokynů spolupracovníkům zajišťujícím servis hotelovým hostům
- vyřizování reklamací a přání hostů, nabízení a prodej doprovodných služeb
- poskytování informací o nabízených službách, přepojování hovorů
- organizace účelného využívání lůžkové kapacity
NABÍZÍME:
- zajištěno závodní stravování, bonusy na lázeňské služby, výměnné rekreace

Detaily o pracovním místě:
Firma: Schrothovy léčebné lázně s.r.o.
Okres Lipová-lázně
Pracovní pozice Recepční
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000
Nabídka přidána: 15. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    174 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Lipová-lázně - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Recepční ve městě Lipová-lázně? Pošlete svůj životopis firmě Schrothovy léčebné lázně s.r.o. ještě dnes.