Realizační technik / technička

Rychnov nad Kněžnou
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc
    - Jiné výhody (dotované stravování,příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC
    - Práce s PC - textový editor (Word)
    - Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
    - Práce s PC - internet a elektronická pošta
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Kontakt zasláním strukturovaného životopis na e-mail .

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- SOU bez maturity, SŠ vzdělání technického/stavebního směru výhodou
- vhodné i pro absolventy stavebních průmyslových škol a oborů
- orientace v technických záležitostech
- praxe v oboru otvorových prvků vítaná
- zodpovědnost, spolehlivost, technické myšlení
- chuť učit se novým věcem, samostatnost, aktivní přístup k práci
- schopnost předcházet problémům a efektivně se rozhodovat
- dobré vyjadřovací schopnosti, orientaci v projektové dokumentaci
- velmi dobré organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti, seriózní vystupování
- preciznost a smysl pro detail
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- flexibilita, spolehlivost a loajalita k firmě
- uživatelská znalost PC (MS Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
- výpis z rejstříku trestů.
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
- jako realizační technik budete provádět práci jak v kanceláři, tak i v terénu
- nabízíme příležitost podílet se na zajímavých a různorodých projektech pro významné zákazníky
- zaměřování otvorových výplní, zpracovávání výrobní dokumentace, organizace termínů montáží
- dohled nad kvalitou montážních prací, samostatná práce s prostorem k seberealizaci
- spolupráce s ostatními výrobními odděleními a celým týmem
- osobní rozvoj a další vzdělávání, možnost seberealizace a profesního růstu
- nabízíme moderní prostředí prosperující společnosti, perspektivu, zázemí stabilní firmy, personální jistotu
- služební automobil i pro soukromé účely, služební mobil s tarifem hrazeným i pro soukromé účely
- notebook, levnější elektřina, Cafeteria a další zaměstnanecké benefity.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: MATRIX a.s.
Lokalita: Rychnov nad Kněžnou
Pracovní pozice: Realizační technik / technička
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč
Nabídka přidána: 8. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Rychnov nad Kněžnou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Realizační technik / technička ve městě Rychnov nad Kněžnou? Pošlete svůj životopis firmě MATRIX a.s. ještě dnes.