Provozní elektrikář - pouze RANNÍ směna

Valašské Meziříčí

Přijďte k nám a staňte se součástí rodinné společnosti. Máme pro Vás spousty benefitů, práci od pondělí do pátku na ranní směnu!!!! Práce vhodná pro muže i ženy.

Měsíční ohodnocení odpovídající praxi a odvedené práci.

Střídání dvou pracovních týdnů - 1. týden pracovní doba - 4.30 - 13.00 hod., 2.týden pracovní doba 8.00 - 16.30 hod.

Kromě standartních benefitů Vám můžeme nabídnout:

  • Pravidelnou pracovní dobu
  • Smlouva na dobu neurčitou od nástupu
  • Na cestování do zaměstnání a zpět nad 25 km přispíváme na dopravu až do výše 5.000,- Kč
  • Výplata je vždy 14. dne v měsíci na účtu, ať se děje cokoliv?
  • Práci na moderních zařízeních a strojích
  • Náklady na obnovení/rozšíření vyhl. č. 50/78 Sb. za předem domluvených podmínek uhradíme
  • Pravidelná školení plně hrazena zaměstnavatel
  • Možnost řádně proplacených přesčasů

Co budete dělat?

  • běžné opravy a údržba strojů a zařízení
  • preventivní prohlídky strojů a zařízení umístěného na přiděleném středisku
  • běžná instalace el. zařízení např. osvětlení, zásuvkové obvody a přívody k pracovním strojům, odstraňování viditelných závad a závad po revizích el. zařízení s písemným stvrzením odstranění zjištěných závad

Co od Vás očekáváme?

  • činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
  • ochotu učit se a zdokonalovat
  • aktivní přístup k řešení odstranění závad
  • týmovou spolupráci

Další volné pozice a všechny benefity naleznete na https://www.krasno.cz/o-firme/nabidka-zamestnani/, také nás můžete sledovat na Facebooku http://www.facebook.com/MPKrasno.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Závodní stravování - strava zajištěna na všech směnách
  • Firemní akce
  • Příspěvek na ubytování - 2.000,- Kč/měsíc
  • Naturální výhody - zaměstnanecké balíčky v min. hodnotě 200,- Kč/týden
  • Sick days - až 6 sick days
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: MP Krásno, a.s.
Lokalita: Valašské Meziříčí
Pracovní pozice: Provozní elektrikář - pouze RANNÍ směna
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Valašské Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Provozní elektrikář - pouze RANNÍ směna ve městě Valašské Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě MP Krásno, a.s. ještě dnes.