Projektový manažer, Bridge Days

Rožnov pod Radhoštěm

O nás

Tak jak se polovodičové čipy dostávají do všech oblastí všedního života, je potřeba více šikovných vývojářů a náš tým v Rožnově pod Radhoštěm se rozrůstá. Hledáme nadšence do elektroniky, vymýšlení nových věcí, fyziky, vedení projektů nebo zprácování dat. Jako jedna z mála firem máme v České republice špičkový vývoj už téměř 30 let. Součástky s nálepkou „Vymyšleno v Česku“ najdem v téměř každém chytrém telefonu, od těch nejznámějších výrobců z Kalifornie či Korei. Světoví producenti elektroniky či aut s námi spolupracují a čekají na naše inovativní čipy aby se mohli posunout dále v dosažení cílů ochrany životního prostředí či zvýšení bezpečnosti. Přidej se k našemu týmu a zužitkuj své vědomosti. Umíme tě ocenit! Aktuálně hledáme na pozici: Projektový manažer.

Náplň práce:

  • realizace vývoje nového produktu, včetně plánování projektu, plánování rizik, řízení nákladů projektu a také plnění plánu projektu
  • řízení, sledování a report každodenních projektových aktivit
  • komunikace s ostatními odděleními v organizaci
  • koordinace všech projektových aktivit spolu s přiděleným projektovým týmem od fáze definice až po vydání produktu
  • učení se, vývoj a zavádění nových metod

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oboru Elektrotechnika
  • zkušenosti na pozici Projektový manažer minimálně 3 roky
  • schopnost vyjednávat, ovlivňovat a řešit konfliktní situace
  • výhodou jsou Certifikáty PMI, IMPA or PPM
  • proaktivní, flexibilní a zaměřený na výsledky
  • vynikající komunikační a manažerské schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Řádná dovolená – 5 týdnů dovolené ročně
  • Mimořádné placené volnoSick Days – 3 dny placeného volna pro náhlá onemocnění nebo regeneraci, pro směnující zaměstnance po 5 letech 1 Sick Day navíc
  • Mimořádné placené volnoBridge Days (pro nesměnující zaměstnance) – placené dny volna za dny státních svátků, které v daném roce připadnou na sobotu nebo neděli (obvykle 2-4 dny ročně)
  • Možnost práce z domu
  • Příspěvek na dopravu – dle vzdálenosti a počtu směn, nejvýše 3 200 Kč pro směnující zaměstnance, 4 200 Kč pro nesměnující zaměstnance
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění – 2násobek příspěvku zaměstnance, nejvýše 6 % ze mzdy, po 6 měsících od nástupu
  • Edenred Benefits Card – příspěvky na volnočasové aktivity
  • Zvýhodněné telekomunikační služby – až 4 telefonní čísla se zvýhodněným voláním v síti T-mobile
  • Příspěvek zaměstnavatele na dětskou rekreaci a tábory – 1 500 Kč za rok na každé dítě zaměstnance ve věku 6 -15 let
  • Podpora dalšího vzdělávání zaměstnanců – odborná školení, firemní kurzy angličtiny
  • Family Day a další volnočasové aktivity pro zaměstnance a jejich rodiny

Detaily o pracovním místě:
Firma: ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm
Pracovní pozice: Projektový manažer, Bridge Days
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Rožnov pod Radhoštěm - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektový manažer, Bridge Days ve městě Rožnov pod Radhoštěm? Pošlete svůj životopis firmě ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o. ještě dnes.