Projektant/ka kolejových vozidel - část elektro

Šumperk

Náplň práce:

- práce s projekční a výrobní výkresovou dokumentací elektro výzbroje vozidla
- koordinace týmu pracovníků elektrokonstrukce
- podílení se na tvorbě technické dokumentace (návody, katalogy atd.)
- zapracování změn v projekční a výkresové dokumentaci
- technická účast při zkoušení drážních vozidel
- řešení vzniklých problémů daného konstrukčního uzlu elektrovýzbroje vozidla
- spolupráce s dalšími útvary ve společnosti

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání elektro nebo konstrukce kolejových vozidel
- min. 2 roky zkušeností v oboru elektro
- orientace v elektro technické dokumentaci
- obecný přehled v oboru kolejových vozidel a jejich výzbroji
- znalost práce s CAD systémem pro elektro
- MS Office (Word, Excel) , AutoCad
- zkouška vyhl. 50/78Sb, § 8 a § 10
- ochota učit se nové normy a předpisy
- znalost AJ nebo NJ
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- možnost podílet se na velkých projektech
- vidět výsledky své práce od začátku procesu až do předání finálního výrobku zákazníkovi
- přátelské pracovní prostření a různorodá práce
- podporující a férový přístup
- možnost rozvíjet se a vzdělávat se (jazykové kurzy, odborné kurzy i soft skills)
- motivující mzdové ohodnocení
- možnost kariérního i finančního růstu
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 1500 Kč za efektivní využívání pracovní doby, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity

Kód: LH_PA_2343

Detaily o pracovním místě:
Firma: Spin HR s.r.o.
Lokalita: Šumperk
Pracovní pozice: Projektant/ka kolejových vozidel - část elektro
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 3. 2023
Odpovědět na inzerát    45 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Šumperk - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektant/ka kolejových vozidel - část elektro ve městě Šumperk? Pošlete svůj životopis firmě Spin HR s.r.o. ještě dnes.