Project manager | mimo automotive

Zlínský kraj

Náplň práce

Hledáme zkušeného projektového vedoucího s praxí z výrobního prostředí se zaměřením na vývojovou část. Vaším úkolem bude správa harmonogramu, plnění plánu a správa rozpočtu. Nabízíme zajímavé projekty mimo automobilový průmysl, skvělý kolektiv a širokou škálu benefitů!
  • Řízení zavádění nových výrobních projektů do provozu
  • Vytváření podrobného harmonogramu projektu
  • Průběžná kontrola časového plánu a nákladů a jejich dodržování
  • Odpovědnost za rozpočet projektu a správu projektové dokumentace
  • Vedení projektového týmu, motivace členů a koordinace jednotlivých fází projektu k úspěšnému dokončení
  • Dodržování klíčových ukazatelů výkonnosti (KPIs) a dosažení cílů společnosti
  • Organizace obchodních a technických jednání se zákazníky ohledně přidělených zakázek a příprava agendy/zápisů
  • Požadujeme

  • Vdělání nejlépe technického směru
  • Zkušenost s řízením projektů v rámci technického produktu podmínkou min. 3 roky
  • Výbornou znalost AJ minimálně na úrovni B2
  • Aktivní znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, vytrvalost a preciznost
  • Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie systém
  • Měsíční/roční prémie
  • Poukázky Flexi pass
  • Zvýhodněný mobilní tarif

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Zlínský kraj
    Pracovní pozice: Project manager | mimo automotive
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 29. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Zlínský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Project manager | mimo automotive ve městě Zlínský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.