PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ | 1 SMĚNA

Plzeňský kraj

POPIS POZICE:
Hledáme nového kolegu na pozici CNC Programátora na jednu směnu v Plzni. Tato pozice je také ideální pro absolventy, kteří hledají možnost rozvoje své kariéry v oblasti CNC programování v dynamickém a moderním pracovním prostředí. Pokud máte zájem rozvíjet své dovednosti v oblasti CNC programování, tato příležitost je pro vás!

Náplň práce:

- Tvorba nebo přizpůsobování CNC programů podle požadavků technologie, výroby a kvality s důrazem na optimalizaci časů a nákladů na obrábění.
- Stanovení technologie obrábění a tvorba výrobní dokumentace.
- Stanovení potřebných operací, zařízení, přípravků a nástrojů pro zpracování zakázky.
- Zpracování programu a výkresové dokumentace k zakázce.
- Aktualizace databáze programů a hledání možných zlepšení výrobních procesů.
- Asistence při opracování prvního kusu a sledování technologického průběhu výroby.

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem pro tuto pozici, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

BENEFITY:
- práce na jednu směnu (PO-PÁ 1 směna/40 hod týdně + pracovní pohotovost)
- kvartální bonusy, mimořádné prémie
- 5 dní volna navíc v rámci zdravotního volna
- možnost navštěvovat jazykové kurzy AJ (bezplatně v pracovní době)
- stravenkový paušál
- penzijní připojištění
- cafeterie
- Benefit Plus

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalost práce na PC (MS Office)
- komunikativní znalost AJ

Výhodou bude pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a pokud máte znalosti obrábění.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Plzeňský kraj
Odvětví práce: Operátor CNC strojů
Pracovní pozice: PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ | 1 SMĚNA
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeňský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ | 1 SMĚNA ve městě Plzeňský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeňský kraj - Operátor CNC strojů