PROFÍK PŘES PLC ROBOTY (35-50.000 Kč)

Liberecký kraj

Nadnárodní výrobní společnost právě hledá nové kolegy na pozici PROFÍK PŘES PLC ROBOTY (35-50.000 Kč)

Máte zkušenosti na pozicích jako je Elektrikář či Mechanik strojů?
Tak to hledáme právě Vás, neváhejte a zašlete nám Váš životopis!! POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Seřizování strojů
  • Hledání závad strojů a jejich řešení
  • Práce dle technických výkresů
  • Předvídání možných závad snaha o jejich prevenci

CO POŽADUJEME?

  • SOU/SŠ v technickém oboru
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. §6 velkou výhodou
  • Ochotu pracovat v nepřežitém provozu na 12h směny (K/D týden)
  • Znalost hydrauliky a pneumatiky výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Praxi na obdobné pozici výhodou

CO NABÍZÍME?

  • 13. plat
  • Bonusy za výsledek
  • Za svou práci dostaneš včas a dobře zaplaceno
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Lokalitu: Liberec

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Liberecký kraj
Odvětví práce: Elektrotechnika a energetika
Pracovní pozice: PROFÍK PŘES PLC ROBOTY (35-50.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PROFÍK PŘES PLC ROBOTY (35-50.000 Kč) ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberecký kraj - Elektrotechnika a energetika