Příprava staveb / stavební technik

Prostějov

O nás

jsme společnost, která má více jak patnáctiletou zkušenost s projektováním a výstavbou rodinných domů, ať již dřevostaveb či domů zděných.
Za dobu naší činnosti jsme předali do užívání našim zákazníkům téměř 300 postavených domů, které jsme dle přání zákazníka realizovali především na Moravě, ale i v Čechách. Díky spolupráci s našimi partnery společnostmi G-servis a PRODOM dokážeme nabídnout a postavit více než 1 600 typových projektů.
Ve své práci se opíráme o vlastní tým odborníků, ale i o praxí a výsledky osvědčené externí subdodavatele a dodavatele kvalitních materiálů. V silném konkurenčním prostředí upřednostňujeme a držíme své firemní zásady, které nám dávají mezi našimi zákazníky pověst důvěryhodné společnosti plnící si závazky vyplývající ze smlouvy vůči svým zákazníkům, zaměstnancům a obchodním partnerům.

Náplň práce:

  • Zabezpečuje u dodavatelů objednávání stavebního materiálu,
  • Pravidelně 1x ročně provádí inventuru materiálu
  • Přebírá a eviduje storno zbytkového materiálu ze stavby do skladu
  • V aplikaci Helios vede přehled objednaných a dodaných položek pro konkrétní stavbu
  • V zájmové lokalitě vyhledává vhodné dodavatele pro dílčí činnosti na stavbě, vede aktualizovaný přehled dodavatelů v aplikaci Helios
  • Podílí se na komplexním plánování a zpracování harmonogramu průběhu stavby
  • Koordinuje činnost řidičů k návozu materiálu na stavbu dle požadavků stavbyvedoucích
  • Aktivně hledá, navrhuje a činí opatření ke snižování nákladovosti a ztrát
  • Koordinace činnosti na stavbách

Co od Vás očekáváme:

  • Střední odborné vzdělání stavebního zaměření s minimální praxí 1 rok na obdobné pozici
  • Dobrá znalost práce s výpočetní technikou (Word, exel, Helios)
  • Flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Příjemné pracovní prostředí a korektní vztahy
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nadprůměrné motivační ohodnocení
  • Výkonnostní bonus a mimořádné odměny
  • Stravenky

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování

Detaily o pracovním místě:
Firma: Neat Houses-Rodinné domy s.r.o.
Lokalita: Prostějov
Pracovní pozice: Příprava staveb / stavební technik
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35.000 – 43.000 Kč
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Prostějov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Příprava staveb / stavební technik ve městě Prostějov? Pošlete svůj životopis firmě Neat Houses-Rodinné domy s.r.o. ještě dnes.