PRACOVNÍK PŘÍPRAVY A ÚKLIDU ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ - pro OZP

Pardubice

Lokalita: Pardubice

Chcete pracovat v přátelském prostředí, ve kterém zdravotní hendikep není překážkou? Hledáte práci na zkrácený úvazek?

Jaká bude vaše náplň práce?

  • úklid kuchyněk včetně vnitřních polic
  • úklid a příprava občerstvení v zasedacích místnostech
  • úklid relaxační zóny
  • péče o kávovar, konvice, mikrovlnky, myčky, ledničky

Co očekáváme a požadujeme?

  • flexibilitu
  • preciznost
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • dobré vystupování

Co vám můžeme nabídnout?

  • práci na zkrácený úvazek
  • 20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna, volné víkendy a svátky
  • individuální přístup a péči – zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, aby se u nás zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojení
  • pestrý benefit program – zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita (příspěvek na stravování, Benefit Plus karta a další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance)

Pokud se Vám pracovní pozice líbí, stačí na tuto pozici zareagovat. O vše ostatní se postará naše HR Jitka. Vše vám sdělí, vysvětlí a pozve Vás na pohovor.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Benefity

  • Sick days
  • Stravenky

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kolibřík CSR s.r.o.
Pracovní pozice: PRACOVNÍK PŘÍPRAVY A ÚKLIDU ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ - pro OZP
Směnnost práce Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRACOVNÍK PŘÍPRAVY A ÚKLIDU ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ - pro OZP ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě Kolibřík CSR s.r.o. ještě dnes.