Pracovník obchodního oddělení

Kunovice, Kuňovice

Co vás čeká

Hledáme nového člena prodejního teamu, do rozvíjející se dynamické letecké společnosti. Vaším úkolem bude každodenní komunikace v angličtině s distributory, klienty, a to emailem i telefonicky. Čeká Vás zpracování, zadávání, editace a kontrola stavu zakázek. Vyřizování reklamací. Logistické činnosti. Komunikace s celním úřadem a činnosti s vývozem do zahraničí spojené. Úzká spolupráce s ostatními kolegy ve výrobě.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Minimálně SŠ s maturitou, popř. praxe alespoň 3 roky na obdobné obchodní pozici
  • Perfektní znalost angličtiny – aktivní, min. B2/C1
  • Orientace na zákazníka – výborné komunikační dovednosti, příjemné reprezentativní vystupování
  • Schopnost efektivní komunikace, kritického myšlení, řešení problémů
  • Preciznost, zodpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti
  • Ochota učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat jak samostatně, tak i v týmu
  • Znalost SW Helios, popř. podobných výhodou
  • Znalost MS office podmínkou
  • Orientace v leteckém odvětví výhodou, ŘP sk.B

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti s produkcí více než 120 letadel ročně, která stále roste
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost si napracovat hodiny

Pokud máte vášeň pro letadla, jste přesní a rádi byste se zapojili do inovativního prostředí leteckého průmyslu, pak hledáme právě vás!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

    B2/C1

Detaily o pracovním místě:
Firma: BRM AERO, s.r.o.
Lokalita: Kuňovice
Pracovní pozice: Pracovník obchodního oddělení
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kuňovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník obchodního oddělení ve městě Kuňovice? Pošlete svůj životopis firmě BRM AERO, s.r.o. ještě dnes.