Pracovník kantýny v Bistru Čistá duše Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

Pracovník kantýny - pultový prodej gastronomických produktů v Bistru Havlíčkův Brod - pro OZP

Do týmu Bistra Čistá duše v Havlíčkově Brodě hledáme novou dušičku, která bude s radostí a úsměvem pečovat o zákazníky Bistra Čistá duše Havlíčkův Brod.

Hledáme milého člověka, který má již s prodejem nějaké zkušenosti a nechybí mu chuť naučit se, co zatím neumí. Jako pracovník kantýny se budete starat o to, aby se u nás zákazník cítil příjemně a odcházel s dobrou náladou. Zároveň budete mít odpovědnost za vedení pokladny a doplňování prodejního sortimentu. Dává Vám taková práce smysl? Tak pojďte k nám!

Náplň práce:

  • pultový prodej gastronomických produktů vlastní výroby, cukrářských výrobků a doplňkového sortimentu
  • obsluha hostů, příprava nápojů
  • práce s pokladnou
  • komunikace se zákazníky
  • udržování čistoty prodejních prostor
  • v případě potřeby výpomoc na pokladně v kiosku na Gymnáziu

Nabízíme:

  • pracovní poměr na zkrácený úvazek (4h denně , střídání ranních a odpoledních směn dle dohody)
  • práci ve stabilní společnosti
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • zaučení zkušenou kolegyní
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce v centru Havlíčkova Brodu

Požadujeme:

  • komunikační dovednosti v kontaktu se zákazníkem
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • příjemné vystupování
  • alespoň základní znalost práce s počítačem (kvůli obsluze pokladny)
  • výhodou, nikoliv podmínkou, je předchozí praxe v prodeji či obsluze a znalost účetního software Pohoda
  • OZP podmínkou

Napište nám pár vět o sobě, nebo pošlete životopis v odpovědi na tuto pracovní nabídku. Děkujeme.

Více informací na tel.: , Lucie Flesarová - administrativní pracovník v personalistice

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení

Detaily o pracovním místě:
Firma: FOKUS Vysočina, z.ú.
Lokalita: Havlíčkův Brod
Pracovní pozice: Pracovník kantýny v Bistru Čistá duše Havlíčkův Brod
Směnnost práce Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    49 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Havlíčkův Brod - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník kantýny v Bistru Čistá duše Havlíčkův Brod ve městě Havlíčkův Brod? Pošlete svůj životopis firmě FOKUS Vysočina, z.ú. ještě dnes.