Pracovníci obchodního úseku

Znojmo
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání (strojírenského směru výhodou) AJ/NJ, ŘP sk.B, znalost MS Office, PowerPoint, Word, Excel, Outlook
- samostatnost, zodpovědnost, schopnost rozhodovat se, trpělivost
Pracovní náplň:
Psychologie prodeje, spotřebitelské služby, náležitosti úřední korespondence, zbožíznalství obecně, postupy při reklamacích, práva spotřebitele
Stanovení nabídky a poptávky zboží či služeb.
Využívání objednávkových programů či komunikačních technologií pro zajištění nákupu zboží.
Posuzování ekonomických výsledků z prodeje nabízeného zboží a služeb.
Poskytování komplexního zákaznického servisu, komunikace se zákazníky a zajištění zpětné vazby od odběratelů.
Příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv.
Provádění marketingových analýz a průzkumu trhu.
Vedení vybraných evidencí dle požadovaných kritérií.
Orientace v příslušné oborové legislativě.
Příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv, popř. objednávek s obchodními partnery.
Vedení požadovaných evidencí v rámci obchodního styku s obchodními partnery.
Posouzení a schválení pravidelných podkladů o spokojenosti zákazníků s činnostmi zákaznického servisu.
Zpracování příslušné dokumentace a evidence ve skladovém hospodářství.
Posuzování a porovnávání ekonomické výhodnosti pořizovaných produktů a služeb.
Poskytování rad a informací o vlastnostech a způsobu používání prodávaného zboží osobně i online.
Provádění poptávkových řízení.
Projednávání běžných záležitostí s obchodními partnery včetně reklamačního řízení.
Poskytnutí konzultací a zákaznického servisu klientům zákaznického střediska.
Zaměstnanecké výhody:
- firemní stravování (výběr ze 3 jídel), příspěvek na stravování 65vKč/jídlo, služební telefon, služební vozidlo, dotované nápoje, kratší pracovní doba 7,5 hod. denně, možnost práce přesčas s příplatkem, motivující mzda závislá na prac. výkonu, možnost dalšího odborného vzdělávání, kariérní růst s lepšími podmínkami, stabilita a jistota
Informace:
- mailem
- telefonicky PO-PÁ 7-14 hod.>

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: TOS ZNOJMO, akciová společnost
Lokalita: Znojmo
Pracovní pozice: Pracovníci obchodního úseku
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 30 000 Kč
Nabídka přidána: 5. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Znojmo - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovníci obchodního úseku ve městě Znojmo? Pošlete svůj životopis firmě TOS ZNOJMO, akciová společnost ještě dnes.