Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Zlín
Zlín Odpovědět na inzerát

Místo výkonu práce:Zlín
Práci budete vykonávat v objektu společnosti RC Central, s.r.o. na Štefánikově ulici ve Zlíně.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Zlín
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Pracovní doba PO-PÁ od 5:00 hod. Jedná se o zkrácený úvazek - 6. hod. Datum nástup 02.01.2023, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Podpora ze strany společnosti
Kontakt
Bohuslava Hudcová
Telefon: 606 657 311 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: bohuslava.hudcova@diseven.cz
Směnnost:
jednosměnný provoz
Náplň práce
Jedná se o úklid kanceláří, vysávání, utírání prachu, úklid toalet, kuchyňky, chodby apod.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Hodinová mzda: 130 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: DPP
Požadujeme: spolehlivost,trestní bezúhonnost,pracovitost,samostatnost
Vzdělání: základní

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Okres Zlín
Pracovní pozice Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Zlín
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 16. 8. 2022
Odpovědět na inzerát    238 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Zlín ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.