Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy a recepce - Pardubice

Pardubice

Místo výkonu práce: Pardubice
Průmyslový areál v dostupnosti MHD, ul. Průmyslová
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy a recepce - Pardubice
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, pracovník ostrahy a pracovník recepce se znalostí jazyků, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Nestereotypní a zajímavá práce
Kontakt
Petra Vorlová
Telefon: + 445 (Po – Pá 8 - 16 hod.)

Mobil:
Směnnost:

  • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce
Pracovník ostrahy na 12 hodinové směny v rozložení krátký-dlouhý týden. Výkon práce v průmyslovém objektu, informační služba na vrátnici, výdej klíčů, evidence návštěv, evidence výjezdů a příjezdů, kontrolní činnost v objektu, koordinace pracovníků na pracovišti.
Práce je vykonávána na vrátnici s klimatizací, vlastním sociálním zařízením a základním kuchyňským zázemím. Směny se slouží ve dvou pracovnících a dle možností uchazeče je možné domluvit zkrácený pracovní poměr, kdy je méně směn do měsíce.
K základní mzdě náleží příplatky za noc a víkend a samozřejmě 100% práce ve svátek. Požadujeme certifikát Strážný.

Pracovník recepce se znalostí cizích jazyků AJ nebo NJ na základní úrovni. Recepce je v režimu pondělí až pátek na 8,5 hodiny denně. Ke mzdě pracovníka recepce lze nabídnout osobní ohodnocení a výkonnostní příplatek až 20,- Kč k základní mzdě a další benefity jako například proplacení jízdného.
Dle dohody lze domluvit zkrácený úvazek. Požadujeme certifikát Strážný.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: 21300 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek,jiné
Požadujeme: Pracovní flexibilitu,Trestní bezúhonnost,Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu,Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E
Vzdělání: střední odborné s výučním listem

Detaily o pracovním místě:
Firma: D.I.SEVEN, a.s.
Lokalita: Pardubice
Pracovní pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy a recepce - Pardubice
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 300 Kč
Nabídka přidána: 6. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    144 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy a recepce - Pardubice ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě D.I.SEVEN, a.s. ještě dnes.