Pomocná síla do kuchyně

Praha

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá zaměstnance na pracovní pozici:

                                                                                        Pomocná síla v kuchyni - Praha

Požadujeme:

  • základní vzdělání
  • dobrý zdravotní stav
  • smysl pro pořádek a čistotu
  • výpis z rejstříku trestu

Náplň práce:

  • pomocné práce v zařízení závodního stravování
  • mytí bílého i černého nádobí, obsluha myčky
  • umývání kuchyňského zařízení, otírání stolů v jídelně

Nabízíme:

  • 1 volné pracovní místo na 40h/týden, 1 volné pracovní místo 30h/týden
  • práce na pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • zařazení v platové třídě 3 dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní aktivity, příspěvky na dětské tábory, příspěvek na  stravování
  • 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
  • místo výkonu práce Praha

Nástup dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: **********@******* nebo poštou na adresu ZSMV, personální oddělení, Přípotoční 300, 101 00 Praha 10

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Jiná způsobilost - zdravotní průkaz

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Pomocná síla do kuchyně
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23000 Kč
Nabídka přidána: 22. 11. 2023
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pomocná síla do kuchyně ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra ještě dnes.