Policista/Policistka - Náborový Příspěvek 110.000 Kč

Semily

O nás

Policie České republiky je jednotný ozbrojený sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21.června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.

Náplň práce:

Chcete mít jisté a stabilní povolání, které má smysl? Rádi Vás uvítáme v našich řadách. Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a společně s námi bojovat proti kriminalitě. Nemáte žádnou praxi? Nevadí, přidejte se k nám a my Vás vše naučíme. Po úspěšném absolvování základní odborné přípravy můžete pracovat jako policista/ka v okrese Semily.

Co od Vás očekáváme:

Předpoklady přijetí do služebního poměru:

  • věk nad 18 let
  • občanství České republiky
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní, fyzická a psychická způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:

Služební poměr – výhody a benefity dle zákona o služebním poměru příslušníků  bezpečnostních sborů:

  • po dobu přípravy na výkon služby příjem 30.070 Kč
  • po nástupu do výkonu služby 34.600 Kč
  • po 3 letech služební příjem až 40.000 Kč
  • po 3 letech od nástupu služební poměr na dobu neurčitou
  • 6 týdnů dovolené
  • fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně
  • pravidelné navyšování služebního příjmu v souvislosti s odslouženými léty
  • služební příjem v plné výši v době pracovní neschopnosti kratší než 30 kalendářních dnů
  • služební příjem v plné výši po dobu 9 dnů při ošetřování člena rodiny, u samoživitele 16 dnů
  • po 6 letech služby při ukončení služebního poměru vyplacení jednorázového odchodného – dle počtu odsloužených let v maximální výši šestinásobku hrubého měsíčního příjmu
  • po 15 letech služby k 6 týdnům dovolené navíc každoroční 14 denní ozdravný pobyt v lázních nebo v místě bydliště
  • po 15 letech služby, při ukončení služebního poměru, doživotní výsluhový příspěvek dle počtu odsloužených let v maximální výši 50% průměrného hrubého měsíčního příjmu

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Krajské ředitelství policie Libereckého kraje
Lokalita: Semily
Pracovní pozice: Policista/Policistka - Náborový Příspěvek 110.000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 34.600 Kč
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    23 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Semily - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Policista/Policistka - Náborový Příspěvek 110.000 Kč ve městě Semily? Pošlete svůj životopis firmě Krajské ředitelství policie Libereckého kraje ještě dnes.