Ostraha prodejny Břeclav ( 135.-Kč)

Břeclav

O nás

Služby v oblasti komerční bezpečnosti nabízíme již od roku 2002 a v současné době působíme po celé České republice.  Zaměřujeme se převážně na ostrahu obchodních center a prodejen velkého a malého retailu, ale své služby poskytujeme i klientům z oblasti kancelářských budov nebo průmyslových podniků.

Stále rozšiřujeme náš pracovní tým zejména na střežených objektech.Přidejte se k nám. Nabízíme Vám jak dlouhodobou spolupráci, tak i krátkodobé přivýdělky.Díky celorepublikové působnosti jsme schopni nabídnout Vám práci v blízkosti Vašeho bydliště.

Náplň práce:

  • ochrana osob a majetku klienta
  • řešení interní a externí kriminality na svěřené zakázce
  • pochůzková činnost

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost
  • samostatnost
  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou – POMŮŽEME ZAJISTIT

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání na DPP (od 120Kč/hod.)
  • zaměstnání na DPČ/HPP
  • možnost vyplácení záloh
  • individuální přístup při plánování směn
  • dlouhodobé uplatnění
  • bonus za doporučení nového zaměstnance 3000Kč

Detaily o pracovním místě:
Firma: ABI Special s.r.o.
Lokalita: Břeclav
Pracovní pozice: Ostraha prodejny Břeclav ( 135.-Kč)
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 130 – 135 Kč / hod
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    66 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Břeclav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ostraha prodejny Břeclav ( 135.-Kč) ve městě Břeclav? Pošlete svůj životopis firmě ABI Special s.r.o. ještě dnes.