OPERÁTOR-SEŘIZOVAČ

Turnov

Chcete se podílet na celkovém výrobním procesu na výrobní lince a pracovat ve stabilní firmě? Baví Vás manuální práce? Přejete si mít podporu při zaučování a pracovat ve skvělém týmu lidí? Nastupte k nám a staňte se ONTEXÁKEM!

CO BUDETE DĚLAT

  • Řízení a organizování práce na výrobní lince
  • Kontrolovat suroviny a výsledné produkty
  • Regulovat výrobní proces
  • Vyměňovat díly a provádět drobné opravy
  • Vykonávat revize a kontrolní úkony
  • Obsluhovat linky a zakládat suroviny pro výrobu produktu

CO VÁM NABÍZÍME

  • NÁSTUPNÍ MZDU OD 32.000 KČ
  • náborový příspěvek 18.000 Kč
  • 13. a 14. mzda
  • 6 dní zdravotní dovolené
  • čtvrtletní KPI odměna
  • možnost kariérního růstu
  • dotované stravování / stravenky
  • svozová doprava z vybraných lokalit
  • a další benefity

CO OD VÁS POTŘEBUJEME

  • Chuť pracovat a rozvíjet své pracovní dovednosti
  • Manuální zručnost a týmového ducha
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle /682 případně na email **********@***************.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Stravenky
  • Závodní stravování
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jízdní výhody - Svozová doprava z vybraných lokalit -Lomnice nad Popelkou, Semily, Železný Brod, Jablonec nad Nisou, Liberec, Vysoké nad Jizerou a Mnichovo Hradiště
  • Relax zóna - Rehabilitace přímo ve firmě a po zkušební době zdarma!
  • Dovolená navíc - 6 dní zdravotní dovolené
  • 14. plat
  • Nadstandardní zdravotní péče
  • Firemní akce
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Bonusy a prémie - Náborový příspěvek 18.000 Kč

Detaily o pracovním místě:
Firma: ONTEX CZ s.r.o.
Lokalita: Turnov
Pracovní pozice: OPERÁTOR-SEŘIZOVAČ
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32000 Kč
Nabídka přidána: 19. 12. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Turnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR-SEŘIZOVAČ ve městě Turnov? Pošlete svůj životopis firmě ONTEX CZ s.r.o. ještě dnes.